JAK ZÍSKAT CERTIFIKÁT JAKO DOKLAD O ADOPCI?

Na vaši e-mailovou adresu jsme zaslali potřebné přihlašovací údaje. Ty bude třeba zadat po kliknutí na tlačítko PŘIHLÁŠENÍ, které najdete na domovské obrazovce našich internetových stránek v pravém horním rohu.

Nyní by se mělo v pravém horním rohu zobrazit tlačítko MŮJ ÚČET. Klikněte na něj a rozbalí se vám nabídka možností UPRAVIT ÚČET, STAŽENÍ, DETAILY ÚČTU, OBJEDNÁVKY, ADRESY a ADOPCE.

Klikněte na tlačítko UPRAVIT ÚČET. Nyní si můžete zvolit jméno či příjmení, která byste měli rádi uvedena na adopční listině, anebo změnit přístupové údaje k vašemu účtu. Nezapomeňte změny uložit!

Vraťte se zpět na nabídku UPRAVIT ÚČET, STAŽENÍ, DETAILY ÚČTU, OBJEDNÁVKY, ADRESY a ADOPCE. Klikněte na tlačítko ADOPCE a rozbalí se vám seznam vámi adoptovaných zvířátek. Teď už stačí pouze u vybraného zvířátka STÁHNOUT CERTIFIKÁT (zelené tlačítko vpravo), zapnout tiskárnu a adopční listina je vaše.

Zakoupením adopční listiny pomáháte nejen nám, ale především vašemu adoptovanému mazlíčkovi.

ZA VEŠKEROU VAŠI PODPORU MNOHOKRÁT DĚKUJEME!

Pro zaslání „Potvrzení o přijetí daru“ nám, prosím, zašlete e-mail info@zviratkov.cz vaše jméno, příjmení, datum narození a adresu. Potvrzení vám následně zašleme na e-mailovou adresu, ze které byly odeslány vaše osobní údaje.