Během každé prohlídky se společně zastavíme u těch „největších zvířecích lákadel“, která ve Zvířátkově bydlí. Prvním z nich bude mýval, od něho pokročíme směrem k opičákovi Filipovi a přes dikobraza Bodlinku, klokánka Skipa, činčilky, agamu, lemury, morčata, emu, lišky a lamu se dostaneme až k našemu opičímu triu, k makakům jávským: Verče, April a Tiaře, kde naši prohlídku ukončíme.

Proč jít na komentovanou prohlídku, když si mohu Zvířátkov prohlédnout také sám? Protože…

  • se dozvíte spoustu zajímavých informací
  • samozřejmě v žádném případě nevynecháme krmení (týká se mývala, klokánka, lemurů, lamy a opiček; krmení v ceně😊),
  • budete si moci pochovat činčilku a morčátka,
  • pohladit agamu, klokánka či lamu
  • a k prozkoumání vám na chvíli svěříme pravé vajíčko ptáka emu spolu s dikobrazím ostnem!

Vzhledem k tomu, že je každá prohlídka plánovaná na 50 minut-1 hodinu, je NUTNÉ si na ni vzhledem k omezené kapacitě skupinky (max. 15, min. 5 lidí*) ZAMLUVIT MÍSTA. To, prosím, učiňte prostřednictvím e-mailu info@zviratkov.cz. Místa je možné si zarezervovat vždy nejpozději do 20.00 hodin dne předcházejícího termínu plánované komentované prohlídky (pokud byste to však nestihli, můžete se zkusit přihlásit i později…)

*Jestliže by skupinku tvořilo méně jak 5 osob, budeme muset bohužel prohlídku v daný den, popř. v daný čas (pokud by v jednom dni probíhalo prohlídek více) zrušit. Nicméně kdyby v daný den probíhalo prohlídek více, z toho by se prohlídka ve vámi zvoleném času vzhledem k nízké účasti neuskutečnila, ale vypravila by se ve stejném dni pouze v jinou hodinu jiná skupinka, samozřejmě vám nabídneme se k této skupince připojit. Pokud by k takovému případu skutečně došlo, budeme vás o všem včas informovat a vše spolu určitě vyřešíme.

18. února (neděle): 1. skupina ve 14.00 hodin, 2. skupinka v 15.30

10. března (neděle): 1. skupina ve 14.00 hodin, 2. skupinka v 15.30

duben – termíny upřesněny v polovině března

květen – termíny upřesněny v polovině dubna

červen – termíny upřesněny v polovině května

červenec – termíny upřesněny v polovině června

srpen – termíny upřesněny v polovině července

září – termíny upřesněny v polovině srpna

říjen – termíny upřesněny v polovině září

listopad – termíny upřesněny v polovině října

prosinec – termíny upřesněny v polovině listopadu

190

JEDEN DOSPĚLÝ

130

JEDNO DÍTĚ

580

2 DOSPĚLÍ A 2 DĚTI

Pokud by Vám námi nabízené termíny komentovaných prohlídek nevyhovovaly, raději byste navštívili pouze Vámi vybraný druh zvířátka a chtěli ho mít jenom pro sebe, pak můžete využít následující možnost.

Po předchozí domluvě prostřednictvím info@zviratkov.cz je možné za námi přijet kdykoliv během otevírací doby (i mimo termíny plánovaných komentovaných prohlídek). Na místě na Vás bude čekat průvodce, který Vám bude k dispozici po dobu 30 minut a zavede Vás za Vámi vybraným zvířátkem (popřípadě za všemi zástupci Vámi vybraného druhu).

Zvířátko si budete moci nakrmit (mlsnoty jsou součástí ceny), pohladit či pochovat (pokud to bude v daném případě možné), nahlédnout do jeho vnitřní ubikace a jestliže bude náš svěřenec spolupracovat, budete mít možnost se s ním také vyfotit. Průvodce Vám bude povídat o zvířátku obecně, ale své vyprávění zaměří i přímo na daného jedince, u kterého se budete v tu chvíli zrovna vyskytovat. Po ukončení prohlídky pak můžete ve Zvířátkově zůstat až do konce otevírací doby a prohlédnout, popř. si nakrmit také ostatní zvířátka.

A cena? Tento zážitek Vám nabízíme za 800,- Kč. Uvedená částka je platná pro 1-4 osoby, ovšem pokud by Vás bylo více, určitě se spolu domluvíme, jak danou situaci vyřešit.

    • Na tento typ komentovaného krmení není možné využít dárkový poukaz.
    • Pokud jste adoptivním rodičem zvířátka, které byste rád/a touto formou navštívil/a, pak se na Vás uvedená cena nevztahuje, jelikož máte na tento způsob návštěvy Vámi adoptovaného zvířátka, aniž byste cokoliv platil/a, dle Podmínek adopce nárok.

Mezi zvířátka, která je možné tímto způsobem navštívit, patří opice, lemuři, klokan, morčátka, králíčci, činčily, agamy, suchozemské želvy, mývalové, nosálové, emu a lama. Je tedy opravdu, jak se říká, z čeho vybírat!

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA MŮŽE BÝT TAKÉ KRÁSNÝM DÁRKEM!

Pokud máte zájem, neváhejte a napište. Čím dříve, tím lépe😊. Stejně tak se na nás neváhejte obrátit i v případě jakýchkoliv dotazů. Pokud možno, komunikujte s námi především prostřednictvím e-mailu info@zviratkov.cz, popřípadě můžete zkusit zavolat na telefonní číslo 720 070 380.