Hledají se dětičky, které nechtějí celé léto sedět doma, jíst od rána do večera zmrzlinu a nudit se celé dny na lehátku u bazénu. Hledáme ty, které si chtějí užít spoustu legrace, smát se, běhat a dovádět s kamarády, naučit se něco nového a odnášet si hromadu super zážitků!

A právě pro takové malé neposedy si ve Zvířátkově chystáme čtyři turnusy příměstských táborů. Každý týden se ponese v trochu jiném duchu viz letáček vlevo, ale množství času, které během programu věnujeme zvířátkům, péči o ně a předávání dosud neznámých informací, je vždy stejné.

Pokud se chcete připojit a být součástí naší party táborníčků, stačí nám napsat na tabor.zviratkov@gmail.com, popř. zavolat na telefonní čísla: 721 627 395 (Klára Veigendová), 720 070 380 (Hanka Ciprová).

Budeme se těšit!

AKTUALIZACE: ZBÝVÁ PÁR POSLEDNÍCH MÍST NA TŘETÍM TURNUSU S NÁZVEM „NA VLNÁCH“ 19.-23.8.

VŠECHNY OSTATNÍ TURNUSY JSOU JIŽ PLNĚ OBSAZENY

NAŠE VIZE

Našim cílem je především dětem ukázat, že zvíře není bezduchou hračkou, ale živým tvorem, o kterého je třeba pečovat a kterému je třeba také dopřát alespoň trochu lásky. Zároveň však chceme, aby si děti uvědomily možná nebezpečí, která na nás mohou při kontaktu s vybranými zvířecími jedinci čekat, a z těchto důvodů k nim poté přistupovaly s opatrností a respektem.

Zrovna tak je naším přáním předat dětem pro ně dosud o zvířátkách neznámé informace, a to nejenom na základě prostého sdělení, ale také prostřednictvím her, které jsou připravované primárně za tímto účelem.

Jak je již výše psáno, v tomto duchu se nesou všechny čtyři turnusy bez ohledu na zvolené téma. Jsme přeci ve Zvířátkově, tak proč z tohoto prostředí nevytěžit maximum!

Plánujeme

Každý den začínáme společnou ranní protahovačkou, po které pospícháme za zvířátky a od nich na svačinu. Každý den se staráme o jiné druhy a děti tak přijdou do kontaktu s téměř všemi obyvateli Zvířátkova.

Po svačince přijde na řadu dopolední program věnovaný hrám, které jsou provázané jak s daným tématem, tak se zvířátky. Dvě dopoledne bychom také rádi strávili výpravou po okolí Zvířátkova, nicméně záleží na počasí. Deště se není třeba bát, jelikož máme vždy v záloze také „mokrou“ variantu programu.

Po obědě si děti mohou odpočinout v našem „lego koutku“ a na klidný režim vzápětí navážeme výtvarnými dílničkami. Poté přijdou na řadu opět zvířátka, hry, avšak za chvíli klepe na dveře odpolední svačina a vzápětí si přicházejí pro naše táborníčky první rodiče.

Pátek je pak z celého týdne dnem, kdy vrcholí příběh, který nás od pondělí táborem provází a ke kterému také směřují jednotlivé hry.

Z MINULÝCH LET...

DĚTI BUDOU PO CELOU DOBU POD PŘÍMÝM PEDAGOGICKÝM DOHLEDEM