VŠECHNY POTŘEBNÉ INFORMACE VČETNĚ CENY A REZERVACE SE DOZVÍTE NÍŽE

Proč Zvířátkov ?

Cílem našeho projektu je zábavnou formou ukázat, že zvíře není bezduchá hračka, ale živý tvor, o kterého je třeba pečovat.

Po celou dobu vaší návštěvy se vám budou věnovat naši průvodci, kteří dětem jednotlivé obyvatele Zvířátkova představí.

Dále jsou pro děti připravena stanoviště, hry a soutěže spolu s výtvarnou dílnou.

Kromě samotného programu vám můžeme po předchozí domluvě zajistit také oběd (kuřecí řízek, příloha, nápoj 0,2l; není součástí níže uvedeného vstupného – cena obědu: 90,- Kč/dětská porce, 125,- Kč/dospělá porce), který dovezou z nedaleké restaurace Pod kaštanem přímo do Zvířátkova.

Připravili jsme pro vás

Ve Zvířátkově poznáte spoustu zvířat, a to jak hospodářských, tak také těch domácích, lesních či cizokrajných. Některá zvířátka si mohou děti pohladit, některá pochovat, stejně tak se mohou povozit na poníkovi. Jak jste se mohli již dočíst, po celou dobu vaší návštěvy se vám budou věnovat naši průvodci. Ti se snaží zábavnou a interaktivní formou v dětských hlavičkách oživit o zvířátkách již nabyté znalosti a teprve poté přicházejí s novými informacemi, které se týkají buď všech zvířátek určitého druhu, nebo přímo daného jednotlivce žijícího ve Zvířátkově. Celý výklad je samozřejmě uzpůsoben věku posluchačů.

Je zvířátkov vhodnou návštěvou i pro děti staršího předškolního a mladšího školního věku?

Mohlo by se zdát, že výše popsaný program je vhodný především pro ty nejmenší. Nicméně zrovna tak vám můžeme nabídnout program určený starším dětem. Ten v sobě zahrnuje komentovanou prohlídku, krmení, mazlení, hlazení a chování zvířátek, pro děti staršího předškolního věku také jízdu na poníkovi, dále pak výtvarnou dílničku a v případě vašeho zájmu dostanou děti na začátku prohlídky pracovní listy, kdy klíčem k jejich správnému vyplnění je z většinové části výklad našeho průvodce. Pracovní listy jsou opět přizpůsobené věkovým možnostem malých návštěvníků, tudíž není třeba se obávat, že pracovní list, který bude schopno bez obtíží vyplnit 5leté dítě, dostane k vypracování žák 5. třídy (v případě zájmu o pracovní listy bychom vás chtěli poprosit, abyste nás o tomto požadavku předem informovali). Pokud byste však měli zájem pouze o něco z výše uvedeného, např. byste chtěli vynechat dílničku, neváhejte se na nás s vašimi požadavky obrátit!😊

 

Ve Zvířátkově v Olešné u Hořovic objevíte malý zvířecí ráj, který můžete spolu s dětmi z mateřské i základní školy navštívit

ZAREZERVUJTE SI TERMÍN SNADNO A RYCHLE

Po odeslání rezervace vás budeme kontaktovat a vše potvrdíme!

Po odeslání rezervace vám přijde potvrzující e-mail.
Nevyhovuje vám žádný volný termín (zelená pole)? Volejte 606 805 046 nebo pište na info@zviratkov.cz.
 
Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar

BUDEME SE TĚŠIT NA VAŠI NÁVŠTĚVU!😊

Při minimálním počtu 70 dětí vám slibujeme, že ve Vámi zvoleném termínu budete mít zvířátkov sami pro sebe...