nosál Ilona

Adopce Nosál Ilona

Ahojky! Nosálice Ilonka? Tak to jste tu správně! 

Ze všech nosálů bydlících ve Zvířátkově jsem já ta nejnovější. Proto, jakmile se mi něco nezdá, hned začnu kvíkat a běžím se schovat do domečku. Občas si spletu banány se židličkou a sednu si do nich. To mám potom zadeček sladký až až. A tak mi nezbyde nic jiného, než si dát po svačince pořádnou sprchu.

Nosál horský? A proč ne třeba mořský?

Tak na tenhle dotaz vám asi úplně nedokážu odpovědět. Samozřejmě, že proto mám své vysvětlení, ale jak moc je správné, to netuším. Moji pradědečkové a prababičky žili v Jižní Americe ještě za dob Vinnettoua. Byli a pořád jsme velmi inteligentní. Tamním obyvatelům jsme se velice zalíbili a některé kmeny si nás ochočily. Má spekulace je tedy taková, že tihle lidé žili v horách anebo jsme k nim z hor přišli my. Proto jsme nosálové horští.

Fionka nebo Ilonka?

Jestli jste slyšeli o nějaké nosálí slečně ze Zvířátkova, která se jmenuje Fionka, pak jste slyšeli o mně. Ale jak je možné, že je ze mě tedˇko Ilonka? Fionka je moje původní jméno, ale Ilonka se mi vždycky líbilo mnohem víc. A tak jsem se nechala přejmenovat. Také tomu hodně pomohla Eliška. To je dcera Aleše a Markéty, kteří se o nás, všechna zvířátka ve Zvířátkově, starají. Eliška tvrdila, že Ilonka je hezčí, a navíc se tak jmenuje její kamarádka. A bylo to! Není nad spolehlivého spojence!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *